Ledige lærerstillinger

Kan du tenke deg å bli lærer ved friskolen som Credo driver sammen med Pinsekirken på Heimdal? Da har du sjansen til å søke på en av to stillinger som blir ledige fra høsten av.

Vi trenger flere lærere med på laget! 

Vi ser etter to lærere i 100 % stilling hver, en på småtrinnet og en på ungdomstrinnet, som vil være med på å gjøre en forskjell for våre elevers faglige, åndelige og sosiale læring og utvikling!

  • Du er en bekjennende kristen og kan jobbe aktivt for å fremme skolens kristne formål

  • Du har høye ambisjoner for elevenes utvikling og læring

  • Du deltar i arbeidet med å skape et godt arbeidsmiljø på skolen

  • Du er en lagspiller

  • Du har en tydelig og varm klasseledelse

  • Du er omsorgsfull, raus og inkluderende

  • Du har en kristen livsførsel og er et godt eksempel for elevene

· Kontaktlærer har ansvar for en klasse på inntil 15 elever på småtrinnet og 20 elever på ungdomstrinnet

· Planlegge, gjennomføre og evaluere undervisning

· Bidra til et godt teamsamarbeid

· Bidra til et godt skole-hjem samarbeid

· Deltakelse i skolens pedagogiske utviklingsarbeid

· Analyse og oppfølging av elevenes faglige og sosiale læringsresultater

· Du kan holde morgensamling med andakt og bønn

· Faglig dyktige og kunnskapsrike kollegaer

· Gode samarbeidsmuligheter og godt arbeidsmiljø

· Mulighet til å være med på skoleutvikling

· Lønn basert på utdanning og ansiennitet etter gjeldende regler og avtale

Heimdal Friskole er en nystartet grunnskole med klasser fra 1.-10. trinn. Vi har en tydelig kristen profil og fokus på et godt og trygt læringsmiljø for den enkelte elev. Vi har høy lærertetthet og uteskole en dag i uken fra 1.-7 trinn. Skolen eies av to kirker på Heimdal, Pinsekirken Heimdal og Credo frikirke.

Vi er en flerkulturell skole med ca. 85 elever. Skolen ble startet høsten 2022 og holder til i et flott skoleanlegg ikke langt fra Heimdal sentrum. Vi har kanskje Heimdals fineste skolegård! Skolen ligger nær marka og har gode bussforbindelser. Personalet består i dag av 12 ansatte godt kjønns- og aldersblandet og en god del frivillige. Du kan lese mer om skolen vår på www.heimdalfriskole.no

Organisering av undervisning:

Vi er per dags dato en fådelt skole, hvor noen av klassene vil være sammenholdte, med de fordeler og utfordringer som dette gir.

  • Oppdatert